cancel

График работы:

с 10:00 до 20:00

Каталог

Гребні тренажери

Відомо, що веслування на весловому човні є одним з найдешевших і найефективніших методів комплексного тренування всього тіла. Під час роботи веслами навантажуються м'язи рук, ніг, спини, преса і треба сказати, що далеко не всі вправи дозволяють досягти аналогічних результатів та задіяти таку велику групу м'язів. Крім того, природне середовище, де можна цим займатися - озера, річки, різні водоймища - заспокійливо впливає на людину. Так, загалом у нас є практично ідеальний тренажер, створений самою матінкою природою. Але, на жаль, такі умови не завжди можуть бути нам доступними, як би ми цього не хотіли. Наприклад, пора року, невідповідні погодні умови або просто географічне розташування можуть стати на заваді. Але прогрес не стоїть на місці. Свого часу спортивні вчені винайшли такий спортивний снаряд, як гребний тренажер. Тоді він став просто відкриттям для спортсменів, які займаються веслуванням, адже для них з'явилася можливість тренуватися та підтримувати форму будь-якої пори року, навіть узимку. Також, гребні тренажери заслужили на популярність і серед простих любителів спорту.


Отже, як ми з'ясували, гребні тренажери призначені для створення імітації веслування на човнах, байдарках чи каное. Область застосування досить широка - від новачків і любителів до професіоналів і спортсменів найвищого рівня, а займатися на такому тренажері можна як у спортзалах, так і вдома.

Гребні тренажери відрізняються типом навантаження: механічні (в основному це гідравлічні) та електронні (магнітні). У тренажерів з механічним типом навантаження опір створюється за допомогою гідравлічних циліндрів, заповнених рідиною або зміною довжини важелів, що виконують роль весел. Такі тренажери прості за своєю конструкцією, вони не займають багато місця і є бюджетним варіантом. Тренажери з магнітним принципом навантаження дещо складніші і, відповідно, дорожчі. Вони завжди оснащені мікрокомп'ютером, що дозволяє максимально ефективно організувати тренування та контролювати зміну навантаження: вимірювати відстань «запливу», швидкість, спалені калорії та багато іншого. Деякі моделі верхнього цінового діапазону навіть мають можливість підключення до Інтернету, завдяки чому власники таких пристроїв зможуть влаштовувати свої чемпіонати та спільні запливи. У таких тренажерах зусилля створюється за допомогою електромагнітів, завдяки чому навантаження можна плавно змінювати і не переривати тренування. Однак є один недолік – такі тренажери щодо громіздкі. Тому, якщо ви власник малогабаритної квартири і вирішили купити гребний тренажер, то на розмір слід звернути увагу в першу чергу.


Як було зазначено, дані тренажери дозволяють розвинути м'язи рук, спини та ніг. Тим не менш, не варто забувати, що якщо вам потрібно підтягнути та посилити якусь одну групу м'язів, то краще придбати спеціалізоване обладнання, наприклад, для розвитку м'язів ніг існують силові тренажери для ніг. Ну а якщо ви потребуєте різнобічної фізичної підготовки або просто хочете добре виглядати, то гребний тренажер – ваш вибір.