cancel

График работы:

с 10:00 до 20:00

Каталог

Медичні м'ячі

Упоры для отжиманий Iron Gym IG00045

Упоры для отжиманий Iron Gym IG00045

В наличии

656 грн

Медбол SPART 2 кг

Медбол SPART 2 кг

В наличии

896 грн

Медбол Stein 1 кг LMB-8017-1

Медбол Stein 1 кг LMB-8017-1

В наличии

915 грн

Чому медичні м'ячі купити набагато практичніше, ніж суто силові снаряди?


Здатний забезпечити навантаження, схоже з ефектом гантелі відповідної ваги, медбол має додатковий корисний функціонал, який недоступний гантельному ряду. Сюди входить розвиток рухливості суглобів, гнучкості м'язів, еластичності зв'язок та сухожилля. Також м'яч ефективний у тренуванні вибухової сили, швидкості, витривалості, спритності та точної координації. Виходячи з таких характеристик, медичні м'ячі намагаються купити для отримання максимальної продуктивності жироспалюючих, аеробних та силових занять.

Для результативного спалювання надлишку калорій рекомендується снаряд важчий, ніж зазвичай використовується, а також підвищена інтенсивність і прискорений темп зі скороченням часу відпочинку. Для аеробіки підбирається зручна вага, комплекси виконуються досить інтенсивно та швидко. Зазначимо, що найбільш універсальними в аеробних тренуваннях, як правило, вважаються моделі 3 і 5 кг. Саме вони дозволяють поєднувати у вправах динамічні та статичні навантаження та вважаються оптимальними для більшості користувачів за ваговим параметром. Зрештою, заняття на силу проводяться в максимальному темпі з кількома повтореннями. Для нарощування м'язів, зрозуміло, підходять найважчі моделі.

Важлива і така характеристика медболу, як ефективність посттравматичної реабілітації суглобів і мускулатури, відновлення опорно-рухового апарату після захворювань, розвитку координації, а також реакції. Досить корисним цей снаряд буде і для дітей, достатньо придбати модель невеликої ваги для простих щоденних ігор. Знайти відповідний медичний м'яч у Києві чи іншому місті просто. Тут представлені варіанти від 0.9 до 7.3 кг, які ідеально втілюють заявлений функціонал і мають високу якість.