cancel

График работы:

с 10:00 до 20:00

Каталог

Гімнастичні мати, килими для фітнеса

Абмат черный Fitex MD9023

Абмат черный Fitex MD9023

В наличии

431 грн

Абмат для упражнений HMS YM09

Абмат для упражнений HMS YM09

В наличии

466 грн

Мат для йоги Friedola Eco бордовий

Мат для йоги Friedola Eco бордовий

В наличии

535 грн

Гімнастичні мати, коври для фітнесу


Сучасне обладнання для спорту дозволяє легко проводити тренування в домашніх умовах, тому що не завжди є можливість виїхати до зали або на індивідуальні заняття з тренером. Якщо ви займаєтеся гімнастикою, йогою та фітнесом, незамінною річчю буде спеціальний килимок для таких занять.


Навіщо потрібний гімнастичний килимок

Деякі новачки не розуміють, чому обов'язково потрібно купити гімнастичний мат, адже можна займатися на підлозі або на звичайному килимі. Справа в тому, що спеціальний килимок більш комфортний для занять не лише вдома, а й у залі чи спеціальній студії. Поверхня підлоги недостатньо м'яка та пружна для комфортних тренувань, ваше тіло може зіткнутися з больовими відчуттями, що відволікатиме від процесу.


Особливості:

Він захистить від холодної поверхні

Амортизує тіло у процесі тренувань.

Зменшує хворобливі відчуття.

Це гігієнічно, адже ви будете захищені від пилу та мікробів на поверхні підлоги.

Його легко доглядати.

Це безпечно. Під час виконання асан вам потрібна буде розтяжка, а килимок допоможе утримати рівновагу та захистити від можливих ударів.

Він щільно лежить на поверхні підлоги, не ковзає під час тренувань.


Як правильно вибрати

На даний момент можна просто придбати килимок для йоги. Якщо ви ще не намагалися тренуватися на килимку, вам буде складно вибрати необхідне обладнання без деяких знань, тому наведемо кілька рекомендацій.

По-перше, зверніть увагу на те, щоб килимок не ковзав і не тягнувся. Він має бути досить щільним та стійким. Спробуйте потягнути його вздовж і впоперек, він не повинен розтягуватись, інакше є ризик швидкого зношування. При виконанні тренувань ви активно рухатиметеся, що може зіграти на довговічності.

По-друге, він має зберігати симетрію. Деякі виробники роблять асиметричні килимки, що може спричинити незручності під час занять йогою.

По-третє, зверніть увагу до складу. Матеріал має бути екологічним. Якщо килимок має специфічний запах, краще відкладіть його сторону. Сумнівні та дешеві матеріали можуть викликати алергію, а запах переслідуватиме вас під час занять. Це не тільки викликає неприємні відчуття, а й відволікає від процесу тренувань.

Дотримуючись цих рекомендацій, ви зможете купити килимок для фітнесу та проводити свої заняття у більш комфортних умовах. Ваше самопочуття під час занять безпосередньо впливає на їхню ефективність, а також на подальшу мотивацію.


Інтернет-магазин Fitnessport.com.ua пропонує широкий асортимент товарів для фітнесу: скакалки, еспандери та килимки для фітнесу

Ви можете купити килимок для фітнесу за найвигіднішою ціною у нас на сайті за допомогою кошика або зателефонувавши нам, і наші менеджери вас проконсультують та допоможуть оформити замовлення.

Доставка здійснюється по всіх областях України: Київ, Львів, Одеса, Харків, Івано-Франківськ, Запоріжжя, Дніпро та ін.

Умови та вартість доставки уточнюйте у наших менеджерів.


Телефонуйте та замовляйте!