cancel

График работы:

с 10:00 до 20:00

Каталог

Солярії

Вертикальный солярий Luxura V5 42 XL

Вертикальный солярий Luxura V5 42 XL

В наличии

319555 грн

Вертикальный солярий Luxura  V7 48 XL

Вертикальный солярий Luxura V7 48 XL

В наличии

415088 грн

Вертикальный солярий Luxura V10 50 Sli

Вертикальный солярий Luxura V10 50 Sli

В наличии

759481 грн

Мини-солярий Quatro

Мини-солярий Quatro

Нет в наличии

6210 грн

Мини-солярий Dr.Kern NT 363 U

Мини-солярий Dr.Kern NT 363 U

Нет в наличии

13852 грн

Нині нікого не здивуєш гарною засмагою в зимову холоднечу. Адже отримати гарну засмагу тіла стало набагато простіше завдяки саме соляріям. Це дивовижна річ! Але головне не переборщити.


Солярій, аеросолярій (від грец. aer - повітря і лат. Solarius - сонячний) - спеціально обладнаний відкритий майданчик для проведення дозованих опромінень прямим або розсіяним сонячним випромінюванням.

Зараз, як правило, зустрічаються дві модифікації соляріїв – горизонтальні та вертикальні. Більшість людей стверджує, що у вертикальному солярії засмага краща і швидше, проте це не так. Для себе потрібно чітко усвідомити, що швидкість засмаги залежить від трьох факторів, пов'язаних з лампами: кількості, потужності, співвідношення UV-A до UV-B променів.

Природно, і ті й інші моделі соляріїв мають свої ЗА і ПРОТИ. У вертикальному солярії немає прямого контакту зі склом, а в горизонтальному клієнт, отримуючи рівну засмагу, може розслабитися під ніжними променями ультрафіолетових променів. У деяких моделях вертикальних соляріїв існують спеціальні лампи для засмаги обличчя, але буває, що солярій не оснащений ліфтом і низькорослій людині дотягнутися до ламп засмаги досить складно, тому вигідніше купувати моделі, що включають цю опцію. Дорогі солярії оснащені кондиціонером, стереосистемою, установкою для аромотерапії, матовим склом та іншими приємними доповненнями.

Слід зауважити, що грамотно спроектований внутрішній простір, продумана вентиляція, тривалість роботи ламп, ергономічний дизайн, надійність та зручність в управлінні солярієм – відмінні риси хороших, професійних соляріїв.

Солярії не варто відвідувати більше ніж 2 рази на рік по 8-10 сеансів. Інтервал між сеансами засмаги в солярії теж має бути не менше доби, інакше Ви можете пошкодити шкіру, отримати опіки. Слід пам'ятати, що в солярій не можна лягати з вологим тілом і після лазні. Тому перед процедурою Вам необхідно ретельно обсохнути. Та й попередньо небажано приймати душ перед відвідуванням солярію з гелем для душу.

Наш інтернет-магазин спортивних товарів fitnessport.com.ua пропонує солярії та міні солярії таких провідних виробників, як Dr.Kern, HAPRO. Якщо Ви хочете купити горизонтальний, вертикальний або міні солярій, Ви можете зробити замовлення саме на нашому сайті.