cancel

График работы:

с 10:00 до 20:00

Каталог

Тенісні столи

Тенісна ракетка Sponeta Flash

Тенісна ракетка Sponeta Flash

В наличии

288 грн

Тенісна ракетка Sponeta Junior

Тенісна ракетка Sponeta Junior

В наличии

322 грн

Тенісна ракетка Sponeta Action

Тенісна ракетка Sponeta Action

В наличии

483 грн

Тенісна ракетка Sponeta Force

Тенісна ракетка Sponeta Force

В наличии

713 грн

Тенісна ракетка Sponeta Record

Тенісна ракетка Sponeta Record

В наличии

713 грн

Тенісна ракетка Sponeta 4Seasons

Тенісна ракетка Sponeta 4Seasons

В наличии

742 грн

Тенісна ракетка Sponeta Power

Тенісна ракетка Sponeta Power

В наличии

776 грн

Тенісна ракетка Sponeta Passion

Тенісна ракетка Sponeta Passion

В наличии

1150 грн

Наш інтернет-магазин спортивних товарів радий вітати любителів настільного тенісу. Настільний теніс – приголомшлива енергійна гра, яка розвиває увагу, швидкість рухів, покращує реакцію і не дає вам стояти на місці. Адже гра в Пінг Понг приводить у дію все ваше тіло, і вам не вдасться стояти на місці, якщо ви любитель вигравати. Головне у спорті - це здоров'я та гарний настрій.

На нашому сайті ви можете переглянути детальну інформацію про тенісні столи та аксесуари.

Тенісний стіл спеціальний стіл, який розділений сіткою на дві половини. Має розміри, що є міжнародним стандартом: довжина – 274 см, ширина – 152,5 см, висота – 76 см.

Ігрова поверхня може бути з будь-якого матеріалу і повинна забезпечувати однаковий відскок близько 23 см при падінні на неї стандартного м'яча з висоти 30 см. Стіл має розмітку - білу лінію завширшки 2 см вздовж кожної кромки. Ігрова поверхня повинна бути матовою, однорідною темною забарвлення, вона розділяється сіткою заввишки 15 см на дві половини. Тенісні столи поділяються на дві групи залежно від покриття столу: тенісні столи для закритих приміщень та відкритих приміщень.

Спеціально розроблені моделі всепогодних тенісних столів стійкі до дії спеки, холоду, дощу та вогкості. На ігрову поверхню наноситься спеціальне покриття антивідблиску.

Столи обладнані металевою рамою. Базуються тенісні столи на компактному зручному візку. Візок виготовляється з металевого трубчастого профілю, оснащений незалежним складним механізмом з автоматичним клямкою.

Конструкція столу дозволяє скласти його з одного боку для тренування поодинці, що дуже зручно. Столи легко переміщаються на 4-х здвоєних колесах, де два колеса є маневреними.

У нашому інтернет-магазині є також тенісні столи для закритих приміщень, призначені як для дітей дошкільного віку та початкових молодших класів, так і дорослих людей. Поверхня тенісних столів також спеціально оброблена покриттям антивідблиску. Ігрова поверхня базується на двох ніжках, що складаються, які мають жорсткі фіксатори в ігровому положенні. Конструкція виготовлена ​​із металевого трубчастого профілю. Столи також комплектуються сіткою. Конструкція столу, що складається, дозволяє йому займати мінімум місця при зберіганні. Наприклад, у розкладеному положенні: довжина 136 див, ширина 76 див, висота 64 див. У складеному - довжина 136 див, ширина 76 див, висота 4 див.

Наш інтернет-магазин спортивних товарів fitnessport.com.ua пропонує великий вибір тенісних столів таких відомих виробників спортивного обладнання як Kettler, Sponeta, Cornilleau, GSI-sport. Також на нашому сайті ви можете підібрати аксесуари для гри в настільний теніс фірми Kettler: чохли для столів, ракетки, сітки, м'ячі.

Якщо Ви вирішили купити тенісний стіл у Києві, ви можете зробити замовлення у нашому інтернет-магазині прямо зараз. Наші ціни вас приємно здивують.

Грайте на здоров'я!