cancel

График работы:

с 10:00 до 20:00

Каталог

Степ-платформи

3-ступінчаста cтеп-платформа Fitnessport FT-ST Red

3-ступінчаста cтеп-платформа Fitnessport FT-ST Red

В наличии

1286 грн

Производитель: Fitnessport
Габариты, см: 63x25х13/18/23
Вес: 2,7 кг

Напівсфера (Bosu) Fitnessport FT-BS-010 Red

Напівсфера (Bosu) Fitnessport FT-BS-010 Red

В наличии

1400 грн

Степ-платформа SPART (жорстка) GE3400

Степ-платформа SPART (жорстка) GE3400

В наличии

3158 грн

Степ платформа MD1713 108*46*10.5cm PE+TPR

Степ платформа MD1713 108*46*10.5cm PE+TPR

В наличии

3255 грн

Степ-платформа Fitex MD1707

Степ-платформа Fitex MD1707

В наличии

3870 грн

Напівсфера (Bosu) Fitnessport FF22C1A Black

Напівсфера (Bosu) Fitnessport FF22C1A Black

В наличии

4000 грн

Степ-платформа Reebok RAP-11150RD

Степ-платформа Reebok RAP-11150RD

В наличии

5750 грн

Степ-платформа Reebok RAP-11150WH

Степ-платформа Reebok RAP-11150WH

В наличии

5750 грн

Степ-платформа Technogym Step Kinesis A0000342

Степ-платформа Technogym Step Kinesis A0000342

В наличии

14280 грн

Степ-платформа HMS AS003 Red

Степ-платформа HMS AS003 Red

Нет в наличии

739 грн

Степ-платформа HMS AS003 Green

Степ-платформа HMS AS003 Green

Нет в наличии

839 грн

Степ-платформа замена ходьбе по ступенькам


Занятия степ-аэробикой и групповыми занятиями не обходятся без такого снаряда как степ-платформа, тренировки на котором напоминают спуск или подьем на лестнице, что позволит укрепить мышцы ног, ягодиц и бедер.

Степ платформа – это, пожалуй, самый простой тренажер, который только можно себе представить. Он позволяет имитировать ходьбу по ступенькам, укрепляя, тем самым, мышцы ягодиц и ног. Интернет-магазин «Фитнесспорт» предлагает купить степ платформу, воспользовавшись интерфейсом нашего сайта. 

Хотим порекомендовать вам купить степ-платформу таких производителей как Fitnessport и HMS Fitness, которые отличаеются своей прочной конструкцией и высококачественными материалами. Тренажеры и товары для фитнеса данных брендом весьма популярны на спортивном рынке, они отличаются бюджетной ценой и высоким качеством.


Особливості тренажера:

аксесуар для фітнесу не займає багато місця, ви зможете легко тренуватися вдома, тоді коли вам буде зручно.

активні тренування на степ-платформі позитивно впливають на ваше здоров'я та стан м'язів.

ходьба сходами позитивно впливає на м'язи ніг і зміцнює суглоби. Однак бігати сходами в під'їзді або в будь-якому іншому публічному місці незручно, та й дуже травмонебезпечно. На бетонних сходах можна послизнутися і впасти з усіма наслідками, що з цього випливають. Саме тому були розроблені спеціальні тренажери – степ-платформи.


Вибір Степ платформи

Як правило, вони виготовляються із міцного пластику та мають прогумовані елементи, які забезпечують гарне зчеплення платформи зі підлогою та ступнею. Це гарантує безпеку користувача та знижує ймовірність падінь. Сучасна степ платформа може мати фіксовану або регульовану висоту.

Моделі останнього типу чудово підходять для фітнес-центрів, адже вони дозволяють задовольнити потреби різних відвідувачів, незалежно від їх зростання. Регульована степ-платформа, як правило, пропонує кілька рівнів висоти. Зазвичай, діапазон становить 10-35 див.

Вибираючи платформу, важливо брати до уваги ширину виробу. Вузькі моделі (до 40 см) зручні не всім. Тому рекомендується купувати платформи, ширина яких дорівнює ширині двох стоп. Такі габарити гарантують те, що користувач не відступиться і не підверне ногу під час тренування. Що стосується довжини, бажано купити степ платформу «по плечах». Для цього, поставте ноги на ширині плечей, якщо модель, що сподобалася, менше відстані між вашими ногами, краще відмовитися від неї.

Для чого використовується степ платформа та корисність вправ

Степ платформа, купити яку ви можете прямо зараз у нашому магазині – це ідеальний тренажер, що відрізняється доступною вартістю та високою ефективністю. Регулярні заняття зміцнюють серцево-судинну та дихальну систему людини, а також надають гарної форми ногам та сідницям. Крім цього, вправи, які виконуються за допомогою степ платформи, позитивно позначаються на суглобах. До речі, якщо займатися на тренажері даного типу, взявши в руки гантелі, можна впорядкувати і «верхні» м'язи тіла. Тому степ платформу можна вважати свого роду універсальним пристроєм.

Заняття на представленому тренажері доступні практично всім. Єдине, степ-аеробіка протипоказана людям із варикозним розширенням вен, а також тим, хто переніс оперативне втручання. Крім цього, вправи на степ платформі не рекомендуються людям із зайвою вагою та гіпертонікам.

Якщо перераховані вище проблеми вас не стосуються, степ-аеробіка – це те, що вам потрібно! Степ платформа, купити яку ви можете у магазині «Фітнесспорт», подарує вам гарну підтягнуту фігуру та міцне здоров'я. Телефонуйте нам, і ми підберемо для вас ідеальний тренажер!

Інтернет-магазин Fitnessport.com.ua пропонує широкий асортимент товарів для фітнесу: степ-платформ, скакалок, еспандерів та ін.
Ви можете купити степ платформу за найвигіднішою ціною у нас на сайті за допомогою кошика або зателефонувавши нам, і наші менеджери вас проконсультують та допоможуть оформити замовлення.
Доставка здійснюється по всіх областях України: Київ, Львів, Одеса, Харків, Івано-Франківськ, Запоріжжя, Дніпро та ін.
Умови та вартість доставки уточнюйте у наших менеджерів.

Телефонуйте та замовляйте!