cancel

График работы:

с 10:00 до 20:00

Каталог

Оптовикам


Дизайн, оснащення  та обладнання фітнес клубів та тренажерних залів під ключ


Fitnessport.com.ua - провідний національний постачальник професійного тренажерного обладнання,  оголошує про початок програми "тренажерний зал під ключ"


Ми працюємо в цій сфері більше 10 років і наш накопичений за ці роки досвід допоможе Вам розпочати свій власний ефективний бізнес  у момент, коли  попит на послуги фітнес дуже високий. Щоб обладнати тренажерний зал, мало просто вкласти гроші, потрібно ще й знати кілька важливих організаційних моментів. Ми розробили спеціальну програму для створення тренажерних залів під ключ з нуля, щоб Вам не потрібно було бігати та збирати інформацію частинами і шукати людей, які всім цим займатимуться.

Ця програма була розроблена не тільки  для   комплектації комерційних спортивно-тренажерних залів або   спортзалів  на території готелів та санаторіїв та фітнес центрів професійними тренажерами та багатофункціональними тренажерами, але; також  передбачає можливість прорахунку та реалізації  бюджетних проектів  для навчальних закладів та обладнання домашніх спорзалів.


Отже, що ми можемо  запропонувати нашим клієнтам:

1. 3-D візуалізація тренажерного залу.  Ви знайшли приміщення, на якому хочете розмістити свій тренажерний зал. Дизайнери розроблять для Вас індивідуально проект-макет, розпланують зал, розіб'ють його на зони, залежно від цільового призначення, а також; дадуть рекомендації щодо дотримання правил і норм безпеки.

2. Список обладнання тренажерних залів. Наші фахівці допоможуть підібрати та купити професійні тренажери, кардіотренажери та багатофункціональні тренажери,  необхідні  для Вашої зали, з урахуванням   площі залу та  призначення залу : чоловічий/жіночий зал, сімейний зал або, наприклад, зал для тренування спортсменів і складуть схему розташування тренажерів.

3. Знижки. Зазвичай при оснащенні тренажерних груп, комплектують одним спортивним брендом з додаванням трьох-чотирьох ексклюзивних і nbsp; якісно доповнюють конкурентів-тренажерів іншої марки. У жодному разі не можна заощаджувати на силовому устаткуванні - на грифах до  штанг або на якості самих тренажерів. Економити на тренажерах не варто взагалі, тому що дешеві та неякісні швидко вийдуть з ладу, а це введе Вас у додаткові витрати.  Ми є прямими постачальниками обладнання для тренажерних залів і, отже, ми зможемо запропонувати Вам і запропонуємо хорошу знижку, щоб вам не довелося переплачувати.

4.Інтер'єр. Комплектуючи тренажерні зали дуже важливо приділяти увагу деталям і дрібницям, адже кожна з них є стратегічно важливою.  ; Фахівці нашої фірми порекомендують якісні настінні та підлогові покриття до Вашої зали, розкажуть про те, як краще розташувати  стійку чергового інструктора та де і як оформити  фітнес бар - адже це додаткові дивіденди.

5. Гарантія якості та доставка.  Fitnessport.com.ua запропонує Вам  якісне сервісне гарантійне та післягарантійне обслуговування.  Ми організуємо доставку куплених тренажерів для зали до будь-якої точки України  і зробимо   їх складання. Устаткування тренажерних залів, яке ми поставляємо на Український ринок, добре зарекомендувало себе в усіх країнах світу. та задовольняє спортсменів різного рівня підготовки.  Вибираючи нашу фірму, Ви отримуєте не тільки постачальника спеціалізованого обладнання, яке Вам допоможе купити тренажери для зали, але й  надійного партнера.


Додаткову інформацію про програму комплектації тренажерних залів під ключ Ви можете дізнатися у наших менеджерів, зв'язавшись із ними за телефонами:

                                 

(067) 404-00-09 (Viber)

(050) 603-90-22 


або надіслати свою заявку на електронну адресу 

fitnessport82@ukr.net