cancel

График работы:

с 10:00 до 20:00

Каталог

Про магазин

 Fitnessport - український інтернет-магазин, що спеціалізується на продажу всіх видів тренажерів. Тут Ви знайдете гантельні рядидискигрифи, орбітреки, бігові доріжкигребні тренажерисилові тренажеримультистанції , та навіть солярії.

  Цей інтерактивний проект ставить перед собою завдання з продажу тренажерів та обладнання для залів з мінімальними зусиллями для наших клієнтів-покупців, а також надає необхідну інформацію для оптимального вибору необхідних тренажерів. Наш семирічний досвід роботи на українському ринку дає нам можливість говорити про наш проект fitnesssport.com.ua як один з найуспішніших і найперспективніших онлайн магазинів-постачальників тренажерного обладнання від широко відомих зарубіжних та українських брендів: BODYSOLIDHOISTSTAR TRAC, PRECOR , MATRIXNAUTILUSINTER ATLETICA

  Зважаючи на серйозну конкуренцію на ринку тренажерів, ми пропонуємо нашим клієнтам максимальний вибір продукції з найкращим співвідношенням ціна-якість. Наші постійні клієнти користуються гнучкою системою знижок, що дозволяють заощаджувати для подальших покупок. Наша політика орієнтована не тільки на оптові замовлення, а й на роздріб. Ми охоче співпрацюємо і з великими організаціями, і з приватними особами, надаючи їм вигідні умови співпраці.
Щире бажання допомогти кожному клієнту, досвід та високий професійний рівень наших співробітників задовольнить потреби найвишуканіших клієнтів. Завжди раді бачити Вас у нашому інтернет магазині!

 Якщо Ви хочете дізнатися про умови роботи для оптовиків, придбати оптову партію тренажерів або укласти договір на постійну співпрацю, Ви завжди можете зв'язатися з нашими менеджерами за телефонами (067)-404-00-09  або надіслати свою заявку на електронну адресу fitnessport82@ukr.net