cancel

График работы:

с 10:00 до 20:00

Каталог

Кросовери

Cиловий тренажер Technogym Cable Tower

Cиловий тренажер Technogym Cable Tower

Уточняйте

0 грн

Одинарная блочная рамка Wuotan GB.05

Одинарная блочная рамка Wuotan GB.05

В наличии

43781 грн

Що таке кросовер?


Кросовер - це вантажоблоковий тренажер, що дозволяє виконувати різні вправи: жими та тяги. Він є квадратною зварною конструкцією, що стоїть вертикально. На вертикальних сторонах закріплені блокові пристрої (іноді з можливістю переміщення вгору та вниз). Міцна конструкція рами дозволяє відмінно опрацьовувати м'язи верхньої частини тіла, завдяки безлічі вправ: грудні м'язи, дельтоподібні м'язи, середня частина (прямі м'язи, косі м'язи, міжреберні м'язи), біцепс. Індивідуальне підвішування вагових плит дозволяє підібрати точне навантаження кожному користувачеві.

 На деяких кросоверах можна займатися одночасно двом спортсменам. Кросовери регулюються під будь-яке зростання користувача. Зручні хвати виготовлені з довговічного матеріалу. У даного вантажоблокового тренажера досить широка база, яка дозволяє спокійно виконувати будь-які вправи.

Завдяки регулярним заняттям на кросоверах (кілька разів на тиждень) Ви можете досягти бажаних результатів вже за кілька тижнів. З кросоверами Ви сформуєте чудово накачену верхню частину тіла. Завдяки такому тренажеру Ви постійно знаходитиметеся у чудовій формі, почуватиметеся впевнено, а також покращите своє здоров'я. Головне у заняттях з кросоверами, як і із заняттями з іншими видами спортивних тренажерів – не переборщити, щоб уникнути травм.

Наш інтернет-магазин спортивних товарів fitnessport.com.ua представляє кросовери найвідомішої фірми-виробника Body Solid. Ось уже понад 10 років кросовери компанії Body Solid підтверджують свою функціональність та надійність. Якщо Ви вирішили купити кросовер фірми Body Solid, Ви можете замовити тренажер прямо у нас на сайті, попередньо проконсультувавшись з операторами нашого магазину.