cancel

График работы:

с 10:00 до 20:00

Каталог

Фітнес-станції

Cиловий тренажер Technogym Cable Tower

Cиловий тренажер Technogym Cable Tower

Уточняйте

0 грн

Фітнес-станція HMS HEKTOR 3 (45 кг)

Фітнес-станція HMS HEKTOR 3 (45 кг)

В наличии

15191 грн

Фітнес-станція HMS TYTAN 7

Фітнес-станція HMS TYTAN 7

В наличии

24216 грн

Фітнес-станція HMS TYTAN 12 (67,5 кг)

Фітнес-станція HMS TYTAN 12 (67,5 кг)

В наличии

25175 грн

Фітнес-станція HMS CYBORG 1

Фітнес-станція HMS CYBORG 1

В наличии

30161 грн

Фітнес-станція HMS TYTAN 10R (90 кг)

Фітнес-станція HMS TYTAN 10R (90 кг)

В наличии

34191 грн

Фітнес станція HMS X1

Фітнес станція HMS X1

В наличии

34618 грн

Фитнес cтанция Finnlo Bio Force (3842)

Фитнес cтанция Finnlo Bio Force (3842)

В наличии

48159 грн

Фітнес-станція HMS ATOM

Фітнес-станція HMS ATOM

В наличии

55575 грн

Фітнес-станції


Мультистанція (фітнес-станція) - це багатофункціональний силовий комплекс, що є комбінацією декількох тренажерів. За допомогою мультистанції можна максимально опрацьовувати як базові м'язи, так і допоміжні. Тренажери призначені як для спортзалів, так домашнього використання. Мультистанції для будинку складають основу малих та середніх спортзалів, займаючи порівняно невелику площу.

На відміну від професійного обладнання для спортивних залів та фітнес клубів, універсальний силовий тренажер набагато компактніший, що дуже зручно навіть для квартир з невеликою площею. Та й саме обладнання розраховане на експлуатацію з нижчою інтенсивністю, ніж професійне, і, відповідно, дешевшим. Якість та надійність домашніх мультистанцій ні чим не поступається клубним тренажерам.


Маючи мультистанцію для дому, ви зможете створити практично ідеальну фігуру. Для цього необхідно регулярно займатися на тренажері та стежити за харчуванням, по можливості відмовляючись від шкідливих звичок. В результаті ви схуднете, набудете бажаної форми, не нашкодивши при цьому організму.

Подібний силовий тренажер універсальний не тільки тим, що з його допомогою можна виконувати близько шести десятків вправ для всіх м'язових груп, але і великою кількістю посадкових місць, що дозволяє одночасно займатися на тренажері відразу кільком спортсменам.

Купуючи силову установку для будинку, перш за все, виміряйте простір, в якому буде розташований тренажер, щоб зрозуміти, які габарити тренажера допустимі у вашому будинку, квартирі. Визначтеся спочатку з програмою тренування, щоб розуміти, виконання яких вправ силова установка повинна забезпечити. Вибирайте тренажер, який відповідає вашим потребам у межах допустимої ціни.


Перед тим, як придбати силовий тренажер для дому, ми рекомендуємо випробувати аналогічний у найближчому фітнес-клубі. Порадьтеся з інструктором, який саме результат ви хочете отримати від занять на силовому тренажері і який тренажер для вас буде максимально ефективнішим для побудови власного тіла. Це необхідно в першу чергу для того, щоб визначити, чи сумісне обладнання даного типу з вашим рівнем фізичної підготовки.

Перед заняттям треба виконати розминку всіх м'язів. Під час тренування не варто робити поспішних та різких рухів, опускати вантаж потрібно вдвічі довше, ніж піднімати. На підйомі вантажу варто видихати, при опусканні вдихати. Не доводьте себе до знемоги. Для початку виконуйте 4-6 вправ на нижню частину тіла та 6-8 на верхню. Починати потрібно з більших м'язів і закінчувати дрібнішими.


Наш інтернет-магазин спортивного обладнання fitnessport.com.ua пропонує вам придбати в Києві мультистанції відомих виробників, як Body-Solid, HouseFit, Kettler, Torneo. Ці фірми-виробники зарекомендували себе над ринком спортивного устаткування високою якістю товару. Ви можете купити станцію фітнес на нашому сайті за дуже прийнятними цінами прямо зараз.