cancel

График работы:

с 10:00 до 20:00

Каталог

Упори для віджимань

Упори для віджимань Reebok RAAC-12231

Упори для віджимань Reebok RAAC-12231

В наличии

851 грн

Упори для віджимань


Щоб досягти величезного ефекту в побудові спортивного тіла з прекрасним м'язовим рельєфом неможливо без основних спортивних вправ таких як віджимання. Але згодом і класичні виконання вправ не приносять належного навантаження та ефективності як раніше. Для того, щоб не робити з тренування нудний і рутинний процес, удосконалити і урізноманітнити ваше спортивне заняття, створили спортивний аксесуар під назвою упори для віджимань.

Упори для віджимань - спеціальні ручки, які мають різну форму, а також рівень, на яких ви зможете виконувати віджимання із ще більшим ефектом на розвиток та зміцнення м'язової структури. Цей снаряд вже з гідністю оцінили професійні спортсмени, що відмінно підійде так само і початківцям. Завдяки своїй компактності упори чудово підійдуть для домашніх тренувань, а на вулиці та у гімнастичному залі.

Щоб покращити витривалість, силу і м'язову масу, ми рекомендуємо купити упори для віджимань і регулярні заняття приведуть вас до бажаного результату.


Які основні переваги упорів для віджимань?

Снаряд чудово себе зарекомендував у воркауті, вуличний спорт ставати все більш популярним у наш час. Упори допомагають підготувати вуличних спортсменів до різноманітних трюків та виходів на брусах та турниках.

Упори - це чудова можливість змінити своє тренування, так як роблячи віджимання на упорах ви вносите різноманітність у тренування, тим самим збільшуєте навантаження та кількість різновидів віджимань від підлоги.

З їх допомогою ви зможете виконувати безліч нових варіацій віджимань та зможете якісно пропрацювати безліч м'язів: рук, плечей та грудей без відвідування спортивного залу.


Користь від тренування з упорами:

Зміцнення ліктьових та плечових суглобів

Посилення кровотоку, а також покращення роботи серця та серцево-судинної системи організму

Зміцнення та збільшення обсягу м'язів рук, грудей та плечей

Спалювання зайвих калорій, надлишкового, а також жирових відкладень

Робота над покращенням витривалості та сили у всьому тілі

Поліпшення загального стану організму.


Інтернет-магазин Fitnessport.com.ua пропонує широкий асортимент товарів для фітнесу: упори для віджимань, обтяжувачі, скакалки, еспандери та ін.

Ви можете купити упори для віджимань за найвигіднішою ціною у нас на сайті за допомогою кошика або зателефонувавши нам, і наші менеджери вас проконсультують та допоможуть оформити замовлення.

Доставка здійснюється по всіх областях України: Київ, Львів, Одеса, Харків, Івано-Франківськ, Запоріжжя, Дніпро та ін.

Умови та вартість доставки уточнюйте у наших менеджерів.


Телефонуйте та замовляйте!