cancel

График работы:

с 10:00 до 20:00

Каталог

Штанги для аеробіки

Аеробна штанга (бодіпамп) Fitnessport PWR-20K

Аеробна штанга (бодіпамп) Fitnessport PWR-20K

В наличии

3760 грн

Производитель: Fitnessport
Длина, см: 140
Диаметр, мм: 26
Внутренний диаметр, мм: 28
Вес, кг: 1.25; 2.5; 5
Цвет: оранжевый, синий, красный

Штанга для бодипампа Fitex MD3006

Штанга для бодипампа Fitex MD3006

В наличии

4788 грн

Штанга тренувальна Fitnessport ACF-163

Штанга тренувальна Fitnessport ACF-163

В наличии

16000 грн

Штанга для аеробіки: купити зручну та практичну модель з Fitnessport легко


Ритмічні тренування з пампою - це плідне поєднання корисного аеробного навантаження з силовим. Витривалість від таких занять підвищується швидко, метаболізм легко розганяється, надлишки калорій згоряють стрімко, а м'язова маса розвивається активно і набагато гармонійніше. Перспективи, які відкриває штанга для аеробіки, стимулюють купити її і для спортзалу, і для занять вдома (звісно, ​​при хорошій початковій підготовці). Особливо приємно, що корисна дія поширюється на всю мускулатуру: плечовий пояс, м'язовий корсет (тобто глибокі м'язи грудей, преса, спини), сідниці, стегна. Така завидна ефективність вправ з аеробною штангою пояснюється ударним темпом роботи при достатньому опорі.

Основа боді памп як напрямки – жими лежачи, станова тяга, скручування та присідання у певній техніці. Ця техніка і визначила характеристики снаряда, що використовується в тренуваннях. Для правильного виконання вправ підходять полегшені моделі, тому загальна вага спеціального спорядження не більше 18 кг. Знімні диски зі зручним кроком обтяження дозволяють знизити навантаження, що важливо спочатку, і регулювати її під конкретні заняття. Для швидкої зміни ваги передбачені надійні швидкознімні замки пружинного типу та кольорове маркування гумових дисків. Також поліуретанове покриття захищає паркет та сам виріб від пошкоджень. У обтяжувачах є отвори, що виступають рукоятками під час використання дисків як самостійних обтяжень. Це лише розширює функціонал запропонованого снаряда.

Завдяки своїй універсальності пампа підходить і чоловікам, і жінкам, що прагнуть до підкреслених контурів м'язів. Якщо ваш вибір – функціональна полегшена штанга, у Києві для фітнесу спортінвентар вигідніше купувати на Fitnessport. Тут представлені всі важливі характеристики та передбачаються знижки.