cancel

График работы:

с 10:00 до 20:00

Каталог

Стійки

Стійка для медболів Fitnessport DR-20

Стійка для медболів Fitnessport DR-20

В наличии

9015 грн

Стійка для балансувальної платформи (босу) Fitnessport DR-15 (на 5 пар)

Стійка для балансувальної платформи (босу) Fitnessport DR-15 (на 5 пар)

Нет в наличии

6400 грн

Производитель: Fitnessport
Габариты, см: 156х68х72
Цвет: серебро

Стійки


Купити стійку для гантелей - значить подбає про комфорт тренувань

 Різноманітність використовуваного спортивного спорядження прямо відбивається на різноплановості та результативності занять, підвищуючи загальну користь кожної вправи. Якісь снаряди важливі для розминки, які краще проробляють певні м'язи, без якихось тренування неможливе взагалі, тому кількість інвентарю може множитися нескінченно. Весь цей ретельно зібраний арсенал потребує розміщення. Зробити його грамотним покликані спеціально сконструйовані стійки, серед яких є місткі моделі для спортклубів та зменшені варіанти для дому. Останні особливо зручні в умовах квартири: якщо, наприклад, вже придбано або сформовано цілий гантельний ряд, то такий органайзер допоможе у зручному зберіганні.

Отже, перший видимий плюс аксесуара – впорядковане зберігання. Значення такого для дому очевидне, а спортзалу воно додасть акуратності та внесе у тренування дух організованості. Рішення купити спеціальну стійку для гантелі сприятиме також захисту підлоги та самих снарядів, адже коли гантелі просто залишаються на підлозі, навіть якщо у виробів є додаткове покриття, їхній початковий стильний зовнішній вигляд швидко втрачається. Сучасний дизайн установок, навпаки, тільки підкреслить якість спорядження і прикрасить інтер'єр.

Також при складеному інвентарі збільшується вільний простір, корисний для досягнення гарної амплітуди у вправах, а отже – глибокого опрацювання м'язів. Зазначимо і те, що в залах, що оснащені стійками, значно знижується травмонебезпечність занять. При цьому їхня продуктивність багато зростає. Це пов'язано з сортувальною характеристикою стійок. Так, цінний в інтенсивних режимах час витрачатиметься раціонально, оскільки, наприклад, стійка для медичних гантелей позбавить пошуку снаряда потрібної ваги серед іншого розкиданого спортобладнання. Подібні органайзери доречні не лише в зонах вільної ваги, але також у залах групових занять. Наприклад, стійка для бодібарів, дозволить усім, хто займається, з легкістю підібрати оптимальну гімнастичну палицю і акуратно скласти бодібари після вправи, залишивши робочий простір вільним.

Підбирати моделі стійок слід з урахуванням вагових характеристик відповідного інвентарю, віддаючи пріоритет підставкам із стійкою міцною рамою та спеціальним покриттям, яке захищає від тріщин та подряпин.