cancel

График работы:

с 10:00 до 20:00

Каталог

Стійки

Стойка под грифы (4 места) Wuotan SS.26

Стойка под грифы (4 места) Wuotan SS.26

В наличии

11937 грн

Стойка под грифы (4 места) Wuotan SS.26P

Стойка под грифы (4 места) Wuotan SS.26P

В наличии

12173 грн

Стійки під штангу купити у Києві


Штанга – один із найпопулярніших спортивних снарядів, без якого не обходиться жоден бодібілдер. З його допомогою можна швидко і ефективно наростити м'язи та набрати масу, головне лише підібрати правильне навантаження. Інтернет-магазин професійних тренажерів Fitnessport пропонує великий асортимент спортивного обладнання від визнаних у всьому світі брендів (BodySolid, Precor, Inter Atletika, Kettler).

Якщо вам потрібно підібрати якийсь окремий елемент, наприклад стійку під штангу купити – звертайтесь до нас, ми запропонуємо найбільш підходящі габарити. Адже лише штанги не достатньо для проведення результативних тренувань. Потрібна ще лава, диски, стійки. Все це у повному обсязі представлено на нашому сайті.

Кожен спортивний снаряд та конструкція виготовлені з міцного металевого сплаву, що дозволяє витримувати навіть найбільшу вагу. З основних характеристики стійок слід відзначити їхню регульовану висоту та ширину, а також можливість змінювати кут нахилу. У комплекті йдуть всі необхідні фіксуючі деталі та затискачі. Кожна модель має спеціальні штирі, на які дуже зручно вішати диски різного розміру і ваги.

В наявності також лава для жиму зі стійками. Подібний комбінований атлетичний агрегат буде незамінним як для професійного, так і домашнього спортзалу. Замовляючи у нас будь-яку модель тренажера, ви не тільки отримуєте якісний товар, а й маємо можливість придбати його за індивідуальною знижкою.