cancel

График работы:

с 10:00 до 20:00

Каталог

Батути та аксесуари

Батут Springfree R79

Батут Springfree R79

В наличии

79999 грн

Батут d=1м HouseFit B6212-40

Батут d=1м HouseFit B6212-40

В наличии

2400 грн

Батут d=1.2м HouseFit B6212-48

Батут d=1.2м HouseFit B6212-48

В наличии

2990 грн

Батут професійний Fitnessport FT-TRP

Батут професійний Fitnessport FT-TRP

В наличии

3000 грн

Производитель: Fitnessport
Вес: 12 кг
Диаметр: 90 cм
Вес занимающегося: до 120 кг

Батут Techsport TX-6212-40 діаметр 100 см

Батут Techsport TX-6212-40 діаметр 100 см

В наличии

3072 грн

Батут 120 см Techsport TX-6212-48

Батут 120 см Techsport TX-6212-48

В наличии

3612 грн

Батут d=1.5м HouseFit B 6212-60

Батут d=1.5м HouseFit B 6212-60

В наличии

3900 грн

Батут Techsport TX-6212-54 діаметр 138 см

Батут Techsport TX-6212-54 діаметр 138 см

В наличии

4206 грн

Батут HouseFit B 7105

Батут HouseFit B 7105

В наличии

4500 грн

Батут 138 см Techsport TX-7105

Батут 138 см Techsport TX-7105

В наличии

7842 грн

Батут 138 см Панда Techsport TX-B7108

Батут 138 см Панда Techsport TX-B7108

В наличии

8088 грн

Батут Преміум 183 см Proxima CFR-6FT

Батут Преміум 183 см Proxima CFR-6FT

В наличии

10799 грн

Батути

Батут (від фр. batoude, італ. battuta — «удар») — пристрій для стрибків, що є міцною плетеною сіткою, натягнутою на металеву раму за допомогою гумових або металевих пружин.

Матеріал, який використовується для виготовлення поверхні батута, не є еластичною сам по собі. Еластичність досягається за рахунок пружин, розташованих по периметру (або по колу) сітки. Батут може застосовуватися для відпочинку, розваги та проведення дозвілля, відпрацювання акробатичних елементів сноубордистами, гірськолижниками, вейкбордистами, трейсерами та гімнастами.

Також батут використовується в циркових акробатичних номерах та як спортивний снаряд на змаганнях. Крім того, батут застосовується для тренування космонавтів перед польотами до космосу.

Купити батут для дітей - це чудовий спосіб привчити вашу дитину до активного способу життя та дати дитині можливість активно розважатися.


Залежно від призначення, форми, габаритів та матеріалу виділяють декілька видів батутів:Професійні

Виготовляються із суперміцних матеріалів, завдяки яким можна здійснювати високі стрибки та різні трюки. Такий батут має велику стрибкову міцність, використовують його професійні спортсмени.


 Непрофесійні, вуличні

Відрізняються компактними розмірами, мають меншу здатність, що виштовхує, ніж професійні, можуть бути захищені міцною сіткою. Використовуються для простих стрибків, але для виконання трюків і тривалих тренувань не підходять.


Міні-батути

Мініатюрні пристрої для стрибків, що відрізняються невеликою робочою поверхнею. Використовуються переважно для дітей або спортивних тренувань, можуть бути встановлені і на дачі, і в квартирі.


Фітнес-батути

Оснащені ручкою, використовуються для джампінгу;


Надувні батути

Використовуються в громадських місцях для облаштування дитячих майданчиків, моделі невеликого розміру можуть бути обладнані басейном, їх можна встановлювати на дачних ділянках.


Користь занять на батуті для організму

Багато батьків на прийомі у ортопеда стикалися з проблемами своїх дітей, яким ставили діагноз: вальгусна установка стоп, плоскостопість та інші порушення кістково-м'язової системи.

Спеціальне взуття, масажі та лікувальна фізкультура та інші різні, неприємні для дитини процедури допомагають боротися з виявленими недугами та коригують дефекти ніг у дітей.

Але найцікавіше те, що лікарі визнали те, що, крім відомих медичних процедур, стрибки на батутах можуть допомогти дітям вирости зі здоровими ногами та виправити діагнози лікарів, сприяючи здоровому та активному розвитку дитини.

Ортопеди офіційно визнали сприятливий вплив стрибків на батутах для дітей із проблемами плоскостопості та вальгусної установки стоп.

Крім цього у дітей, які регулярно стрибають на батуті, розвивається моторика, координація рухів, позитивно впливає на вестибулярний апарат.

Постійні заняття на батутах дозволяють наростити м'язові тканини в області зв'язок, тим самим зміцнюючи зв'язки.

Лікарі для допомоги дітям з проблемами опорно-рухового апарату все частіше схиляються до рекомендацій природних способів виправлення дефектів і батут, безумовно, є одним із найвдаліших методів допомоги дитині.

Стрибки на батуті як допомагають розвиватися дитині фізично, а й несуть медичну користь і враховуючи те що, що процес дуже веселе заняття, дитячі батути стали незамінним атрибутом у багатьох сім'ях.


Заняття на батуті благотворно впливають на весь організм.

Під час стрибків покращується кровообіг, знижується ризик появи серцево-судинних захворювань, покращується робота кишківника, підвищується витривалість організму, відбувається тренування вестибулярного апарату.

Ефективний батут і при захворюваннях стопи: плоскостопості, зміщення центру тяжкості та перевантаження передньої частини стопи, що виникає при носінні високих підборів.

Заняття на батуті допомагають перебудувати динамічний стереотип, тим самим змусити м'язи та суглоби повернутися у природне становище.

Завдяки еластичній поверхні батута навантаження на опорно-руховий апарат знижується більш ніж на 80% порівняно зі стрибками на твердій поверхні, що дозволяє займатися навіть тим людям, яким рекомендовано утримуватися від осьових навантажень на хребет та суглоби.

Лікарі вважають, що батут може застосовуватись навіть для лікування захворювань суглобів:

«Батут добрий тим, що немає твердої поверхні. Немає надмірного навантаження на хребет, яке ми могли б отримати стрибаючи по асфальту, а завдяки цьому, гадаю, його можна буде рекомендувати ще ширше: не тільки для здорової людини, а й на ранніх стадіях остеохондрозу для лікування цього підступного захворювання», — каже лікар медичних наук, лікар артролог-ревматолог Микола Хітров [6].

Фахівці зазначають, що заняття на батуті дозволяють усунути симптоми кінетозу – морської хвороби.

За допомогою занять на батутах можна позбутися зайвої ваги, привести м'язи в тонус і знайти рельєфне тіло.


Схуднення за допомогою занять на батуті

Під час тренувань на спортивних батутах відбувається активне опрацювання основних м'язових груп (великі, середні та малі сідничні м'язи, прямі та косі м'язи черевного преса, передня, задня та внутрішня поверхні стегна, м'язовий каркас хребта — найширший м'яз спини, ромбоподібні м'язи). покращується лімфострум, підвищується пружність шкіри, за рахунок активного насичення клітин киснем прискорюється обмін речовин.

Це сприяє активному схуднення, позбавлення від целюліту та набуття спортивного та здорового тіла.

Батутні тренування, як і інші кардіонавантаження, досить енерговитратні.

За годину стрибків на батуті спалюється від 600 до 1000 ккал залежно від виду та інтенсивності тренування.

10 хвилин інтенсивного заняття на батуті з витрат калорій еквівалентні 30 хвилин бігу.

Заняття на батуті відрізняються від інших кардіонавантажень (біг, стрибки на скакалці, велотренажер) великою різноманітністю та меншим почуттям втоми.


У нашому інтернет-магазині Fitnessport.com.ua ви знайдете широкий асортимент батутів від найвідоміших та найпопулярніших брендів.

Ви можете купити батут за найвигіднішою ціною у нас на сайті за допомогою кошика або зателефонувавши нам, і наші менеджери вас проконсультують та допоможуть оформити замовлення.

Доставка здійснюється по всіх областях України: Київ, Львів, Одеса, Харків, Івано-Франківськ, Запоріжжя, Дніпро та ін.

Умови та вартість доставки уточнюйте у наших менеджерів.


Телефонуйте та замовляйте!