cancel

График работы:

с 10:00 до 20:00

Каталог

Гімнастичні м'ячі, фітболи

Мяч гимнастический Fitex 65 см

Мяч гимнастический Fitex 65 см

В наличии

519 грн

Мяч гимнастический Fitex 75 см

Мяч гимнастический Fitex 75 см

В наличии

599 грн

Гімнастичні м'ячі, фітболи


Захоплюючі тренування з фітболом - це чудова можливість комплексно зміцнити м'язи без ударного навантаження, яке супроводжує деякі вправи аеробіки. У заняттях із цим круглим снарядом потрібна рівновага, що благотворно позначається на поставі, а пружні властивості м'яча дозволяють розвинути чудову гнучкість тіла. Попутним позитивним впливом стане покращена координація, оздоровлені серце, судини та органи дихання, а також відмінний настрій.

Сьогодні такими виробами активно комплектуються фітнес-центри, оскільки тренування з ними встигли виділитись в окремий напрямок. Не менш часто фітбол купують і для домашніх занять. У них ефективність визначається правильним підбором моделі, щоб на м'ячі було зручно лежати, сидіти чи використовувати його як додатковий снаряд. Оптимальне за розмірними характеристиками спорядження сприятиме стійкості та симетричності при виконанні вправ. Оцінюючи різні по діаметру фітболи, варто купити той, який при сидінні забезпечить між стегном і гомілом кут, рівний 90 - 100 градусів. Гострий кут небезпечний небажаним навантаженням для суглобів. З огляду на це ми вказуємо на відповідність діаметра конкретної моделі та зростання передбачуваного користувача.


Щодо характеристик якості відзначимо, що хороші вироби завжди виготовлені з однорідного матеріалу, без задирок і рубчиків. Ніпель у них ідеально впаяний усередину, а отже – не чіпляється за одяг та ковролін, а також не травмує шкіру. Добротні моделі добре пружні, виносять велике навантаження і попереджають раптовий розрив. Їх матеріал щільний, антистатичний та пористий.

Щоб придбаний м'яч служив довго, пріоритет намагайтеся віддати фірмовим гімнастичним м'ячам, у Києві їх зручно замовити через Fitnessport – онлайн-постачальник брендового спортивного обладнання.

М'яч для фітнесу або фітбол – це зручний, безпечний та недорогий тренажер, який ідеально підходить людям з будь-яким рівнем підготовки. Його використовують для домашніх тренувань, занять у спортивному залі, посттравматичної реабілітації, тренувань з маленькими дітьми та лікувальної гімнастики.

Популярність фітболів зростає з кожним днем, адже покупка такого недорогого спортивного інвентарю дає змогу отримати відмінний тренажер для всієї родини.


Переваги занять із фітболом

Виконання вправ із фітболом сприяє зміцненню м'язового корсету, розвитку вестибулярного апарату та корекції постави. Гімнастичний м'яч дозволяє грамотно підбирати навантаження, що важливо для людей, які проходять курс посттравматичної та післяопераційної реабілітації.

Заняття з фітболом прискорюють метаболізм, що сприяє швидкому та безпечному зниженню ваги. Крім того, під час тренування підвищується гнучкість тіла, оскільки під час виконання вправ з гімнастичним м'ячем м'язи максимально розтягуються. Регулярні тренування з фітболом також позитивно позначаються на стані хребта.

Вони дозволяють знизити навантаження, зменшити хворобливі відчуття, скоригувати незначні дефекти постави та запобігти розвитку захворювань хребта.


Критерії вибору м'яча для фітнесу

Перед тим, як купити фітбол у Києві та Україні, потрібно підібрати відповідний варіант відповідно до індивідуальних параметрів спортсмена. При виборі гімнастичного м'яча спочатку зверніть увагу на його діаметр.

Для дитячих тренувань підійде фітбол діаметром 45 або 55 см, при виборі м'яча для дорослих слід керуватися зростанням спортсмена. Для зростання до 155 см підійде м'яч діаметром 45 см, для зростання 156-167 см – 55 см, для зростання 168-178 см – 65 см, для зростання від 179 до 189 см – 75 см.

Високим спортсменам (зростання вище 190 см) варто зупинити вибір на фітболах діаметром 85 см. При виборі гімнастичного м'яча зверніть увагу на конструкцію.

Існують різні варіації фітболів, кожен із яких має своє призначення. М'ячі з шипами використовують у роботі з немовлятами, у реабілітаційній практиці та для занять фітнесом.

Фітболи з ручками використовуються для виконання вправ вагітними жінками. Овальні гімнастичні м'ячі використовують для посттравматичної та післяопераційної реабілітації пацієнтів.

Вибираючи фітбол, зверніть увагу на вагу, яка здатна витримати снаряд. У нашому асортименті Ви знайдете м'ячі із максимальним навантаженням від 150 до 250 кілограмів. При виборі відповідного варіанта врахуйте, що навантаження має відповідати вазі спортсмена, помноженому на 2. Перед покупкою фітболу не забудьте оцінити якість виготовлення. Врахуйте, що якісний гімнастичний м'яч виріб має міцні зварювальні шви, у нього відсутній хімічний запах, а також він добре тримає повітря і має відмінну амортизацію.