cancel

График работы:

с 10:00 до 20:00

Каталог

Стійки для гантелей та дисків

Дискотримач SPART (Rising) RK0047A

Дискотримач SPART (Rising) RK0047A

В наличии

5201 грн

Стойка для дисков (6 мест) Wuotan SS.31

Стойка для дисков (6 мест) Wuotan SS.31

В наличии

6066 грн

Стійка гантельна "ялинка" Fitnessport DR-17 (на 10 пар)

Стійка гантельна "ялинка" Fitnessport DR-17 (на 10 пар)

Ожидается

6200 грн

Производитель: Fitnessport
Габариты, cм: 64х73х130
Гарантия: 1 год.

Стійка під гирі SPART WL7104

Стійка під гирі SPART WL7104

В наличии

7565 грн

Стойка под олимп. блины HouseFit HL-R933

Стойка под олимп. блины HouseFit HL-R933

Уточняйте

8000 грн

Стійка під млинці HouseFit HL-R934

Стійка під млинці HouseFit HL-R934

В наличии

8800 грн

Стійка для дисків Fitnessport DR-02

Стійка для дисків Fitnessport DR-02

Ожидается

10000 грн

Производитель: Fitnessport
Цвет: серый
Высота стойки, мм: 920
Диаметр втулки, мм: 50
Длина втулки, мм: 20

Стойка под диски (10 мест) Wuotan SS.30P

Стойка под диски (10 мест) Wuotan SS.30P

В наличии

10022 грн

Стійки для гантелей та дисків


Одним із найважливіших правил для гармонійного використання простору у професійному чи домашньому спортзалі є правильно розставлене обладнання, а також обладнані місця для зберігання аксесуарів та вільних ваг – дисків, гантелей та грифів. Для таких цілей можна купити стійки для зберігання млинців та грифів або спеціальні підставки для гантелі.

Таким чином, весь ваш спортивний інвентар перебуватиме в певному місці, зі зручним доступом для швидкої зміни дисків біля штанги або зміни пари гантелей.

Наш магазин пропонує якісні та надійні стійки для зберігання гантелі та дисків, а також спеціальні місткі підставки для гантелі для вашого спортзалу.


Переваги використання стійок для гантелей, грифів та дисків:

Економія вільного місця. На спеціальній підставці ви зможете розмістити декілька видів спортивного інвентарю.

Зручність використання. Стійки допоможуть вам розсортувати гантелі та диски зі збільшенням ваги, завдяки чому вам не доведеться витрачати час на пошук другої гантелі тієї ж ваги.

Безпека. Стійки допоможуть вам зберегти інвентар у привабливому вигляді та захистити його від намокання та утворення іржі.


Чи займаєтеся ви у професійному тренажерному залі чи облаштували своїми руками вдома приміщення для силових тренувань, у будь-якому випадку у ньому присутні і гантелі, і гриф, а також млинці та диски для них. Важливим аспектом у будь-якому тренувальному процесі є комфорт.

Для будь-якого спортсмена буде перевага, якщо всі атрибути занять можна буде знайти в одному місці, а не витрачати час бігаючи по залу в пошуках того чи іншого снаряда. Ще одна перевага в економії часу - сортування гантель за вагою, що дозволяє відразу приступити до виконання вправи.

Як удома, так і в залі власника цікавить тривалий термін експлуатації спортивного інвентарю. Для цього потрібно подбати про необхідні умови зберігання. Стійка для гантелі та млинців зможе вберегти обладнання від пошкоджень.


Стійки можуть бути:

Одноярусними. Гарантується зручність використання та безпека. Саме вказівка ​​ваги моделі так впливає на організацію розміщення гантельного ряду. Найкращим рішенням був би вибір стійки та індивідуальними відсіками зберігання. Це допомагає оптимально розмістити снаряд, щоб уникнути перекочування та перемішування.

Двоярусні та багатоярусні. Забезпечують зберігання набагато більшої кількості пар гантелей і не мають суттєвих відмінностей від одноярусних моделей. Ідеально підходять для фітнес-клубів та величезних тренажерних залів, тому що на мінімальній площі можна розмістити максимальну кількість інвентарю.

Вертикальні. Добре справляються із завданням економії простору, це дуже важливо при обладнанні залу будинку або тренажерного залу невеликих розмірів. Правда ці стійки славляться найнижчим забезпеченням безпеки та комфорту.


Приводи для купівлі стійки для млинців та гантелі

Безпека тренування. Млинцями та гантелями можна нанести собі каліцтва та зіпсувати покриття для підлоги. Наявність стійки для зберігання запобігатиме такій ситуації.

Комфортні тренування. Коли кожна річ на своєму місці, збільшується ефективність тренувального процесу.

Правильне настроювання. Незалежно від того, де ви займаєтеся, вдома чи ходите до тренажерного залу, порядок та систематизація дуже важливі.


Інтернет-магазин Fitnessport.com.ua пропонує широкий асортимент гантелей та інших силових тренажерів

Ви можете купити стійку для гантелей та дисків за найвигіднішою ціною у нас на сайті за допомогою кошика або зателефонувавши нам, і наші менеджери вас проконсультують та допоможуть оформити замовлення.

Доставка здійснюється по всіх областях України: Київ, Львів, Одеса, Харків, Івано-Франківськ, Запоріжжя, Дніпро та ін.

Умови та вартість доставки уточнюйте у наших менеджерів.


Телефонуйте та замовляйте!