cancel

График работы:

с 10:00 до 20:00

Каталог

Гантелі для кросфіту

Гантелі для кросфіту


Шестигранні гантелі для кросфіту користуються величезною популярністю серед початківців та досвідчених спортсменів. При зовнішній простоті вони мають масу переваг:

ергономічна форма;

зручність експлуатації;

цінова доступність;

довговічність.


Гантелі для кросфіту купити в Києві та Україні можна поштучно або цілими наборами. Вони доступні у всіх вагових категоріях: від 1 до 80 кг.


Переваги шестигранних гантелей для кросфіту

Гантелі використовують для заміни більшості вправ зі штангою. Вони відрізняються високим коефіцієнтом результативності та зручністю експлуатації. Гантелі дозволяють опрацьовувати глибокорозташовані м'язи, які не завжди активізуються за допомогою штанги. Гантелі для кросфіту оснащені хромованою ручкою, яка підвищує надійність захоплення та комфортність виконання вправ.

Шестигранні диски гантелі мають гумове покриття, яке захищає гантелі від механічних пошкоджень та перешкоджає утворенню шуму при випадковому падінні снаряда. Гантелі для кросфіту відрізняються різноманітністю у виборі ваги, що дозволяє підібрати оптимальний снаряд для спортсменів із різними рівнями підготовки.


Як вибрати вагу гантелей?

Вправи з гантелями дозволяють спалювати калорії та розробляти м'язи. Поряд із правильною технікою виконання вправ особливу важливість має вибір ваги снаряда. Занадто легкі гантелі розчарують спортсмена відсутністю позитивної динаміки, а важкі спровокують травми м'язів і суглобів. Дотриматися балансу між фізичними можливостями та навантаженням нелегко, але можливо.

При виборі ваги гантелі для кросфіту в першу чергу керуються фізичними можливостями організму. Для спортсменів-чоловіків-початківців підійдуть гантелі вагою 2-7 кг. Жінкам як стартовий снаряд підійдуть гантелі вагою від 0,5 кг до 2 кг. Якщо після виконання 15-20 повторів відчувається легкість у м'язах, вага снаряда потрібно збільшити, але при цьому крок зміни ваги не повинен перевищувати 5-10% від попереднього снаряду.


Де купити гантелі для кросфіту?

Великий вибір гантелі для кросфіту та фітнесу пропонує спортивний магазин https://fitnessport.com.ua/. На віртуальних вітринах Ви знайдете ергономічне, високоякісне та практичне обладнання для різних видів спорту. В Україні діє демократична цінова політика всім покупців. Ми пропонуємо зручні варіанти оплати та виконуємо оперативну доставку замовлень по Україні.