cancel

График работы:

с 10:00 до 20:00

Каталог

Футбольні ворота

Футбольні ворота Outdoor Play JC-5219A

Футбольні ворота Outdoor Play JC-5219A

В наличии

2050 грн

Футбольні ворота Outdoor Play JC-6219A

Футбольні ворота Outdoor Play JC-6219A

В наличии

2160 грн

Ворота футбольные InterAtletika JC-180A

Ворота футбольные InterAtletika JC-180A

В наличии

3018 грн

Ворота футбольные InterAtletika JC-250A

Ворота футбольные InterAtletika JC-250A

В наличии

3186 грн

Ворота футбольные InterAtletika JC-7366A1

Ворота футбольные InterAtletika JC-7366A1

В наличии

7080 грн

Футбольні ворота


Командні види спорту мотивують досягнення успіху, виробляють впевненість у собі та розвивають творче мислення. Гравці працюють у команді, тому покращується взаємодія з колективом та з'являється можливість для цікавого спілкування.

Грають у командні види спорту не лише на професійному, а й на аматорському рівні. Грати в командні ігри можна сім'єю, з друзями чи колегами по роботі.

Це просте і доступне для кожного дозвілля забезпечує прекрасні умови для фізичного вдосконалення, зміцнення здоров'я та отримання потужного заряду позитиву.

Ніщо не приносить стільки позитиву як командні види спорту. Гра покращує взаєморозуміння з оточуючими людьми і допомагає позбутися невпевненості у собі.

Купити футбольні ворота означає подарувати собі, своїй родині та друзям можливість активно провести своє дозвілля, насолодившись найпопулярнішою у світі грою.


Граємо у футбол!

Таке дозвілля популярне у дітей та дорослих.

Перевага в тому, що грати у футбол можна в будь-якому місці – необхідний лише м'яч та рівний майданчик. Комфортніше та цікавіше зроблять гру футбольні ворота.


Конструкція

Футбольні ворота мають продумані габарити, затверджені стандартом – це дозволяє провести тренування чи футбольний матч на найвищому рівні якості.

Основою воріт є стійки, які виконуються з металу та здатні витримувати високі навантаження.

Сітка виготовлена ​​із стійкого до розривів матеріалу, легко знімається при необхідності та забирається на зберігання.

Заняття спортом сприяють розвитку витривалості, вдосконаленню фізичної форми та зміцненню імунітету.

Крім того, вони дозволяють оптимально витрачати енергію – особливо якщо йдеться про дітей та підлітків, – а також провокують вироблення ендорфіну, так званого «гормону щастя».

Тренувальні ворота – незамінний інструмент як для футболу, гандболу, так і для інших видів спорту.

Адже, щоб ефективно конкурувати у світі великого спорту, потрібні глибокі знання гри, величезна кількість практики, добре відточені навички.

Ми пропонуємо найсучасніші футбольні тренажери та прагнемо до того, щоб незалежно від того, на якому рівні Ви граєте, Ви могли тренуватися та прогресувати з найкращими тренажерами.

Наші навчальні продукти допоможуть Вам розробити ефективну програму навчання та вдосконалити свій талант та навички до дрібниць.


Ворота для футболіста – це найважливіший інвентар на полі.

Головна мета будь-якого матчу – м'яч у воротах суперника. Тому, щоб у цій майстерності Ви були найкращими – пропонуємо футбольні тренувальні ворота провідних виробників.Інтернет-магазин Fitnessport.com.ua пропонує широкий асортимент товарів для гри у футбол, баскетбол: футбольні ворота, баскетбольні стійки та інше.

Ви можете купити футбольні ворота за найвигіднішою ціною у нас на сайті за допомогою кошика або зателефонувавши нам, і наші менеджери вас проконсультують та допоможуть оформити замовлення.

Доставка здійснюється по всіх областях України: Київ, Львів, Одеса, Харків, Івано-Франківськ, Запоріжжя, Дніпро та ін. Умови та вартість доставки уточнюйте у наших менеджерів.

Телефонуйте та замовляйте!