cancel

График работы:

с 10:00 до 20:00

Каталог

Професійні тренажери

Cиловий тренажер Technogym Cable Tower

Cиловий тренажер Technogym Cable Tower

Уточняйте

0 грн

Кроссфит станция Wuotan CS.08

Кроссфит станция Wuotan CS.08

В наличии

0 грн

Манжета для тяги (кожа) Wuotan H.07

Манжета для тяги (кожа) Wuotan H.07

В наличии

470 грн

Канат для тяги двойной Wuotan H.05

Канат для тяги двойной Wuotan H.05

В наличии

580 грн

На сьогоднішній день вантажоблокові тренажери є одними з найпопулярніших. Вони дозволяють працювати з різними групами м'язів і при грамотному підході досягати високих результатів за обмежений період часу. Залежно від конкретної моделі, тренажери даного типу дають можливість розвивати прес, груди, спину, трицепси та біцепси. Використовуються вони і для зміцнення стегон, гомілок та дельтоподібних м'язів. В основі навантаження вантажоблокового тренажера лежить подолання зусилля під час прямого та зворотного ходу пристрою.

До переваг представлених виробів можна віднести легкість їх монтажу та експлуатації. Що ж до недоліків, вантажоблокові тренажери відрізняються громіздкістю. Тому, найчастіше, їх розміщують у спортивних залах, які не мають проблем із вільним простором. Для квартир вироби даного типу не завжди підходять не тільки через габарити, але й через серйозну шумність. Під час роботи вантажоблокові тренажери створюють чимало неприємних звуків.

Приємно відзначити, що коштують спортивні пристрої даного типу щодо недорого. Особливо, якщо порівнювати з іншими сучасними тренажерами з великою функціональністю. Представлені пристрої характеризуються гарною будовою опорних поверхонь. Завдяки цьому їх використання не викликає дискомфорту. До того ж тренування на вантажоблокових тренажерах не передбачають надмірних зусиль.

Для регулювання навантаження у виробах цього типу використовуються вбудовані ваги, виконані у вигляді блоків. Ними легко керувати, встановлюючи оптимальну вагу для тренування кожної групи м'язів.

Інтернет-магазин «Фітнесспорт» пропонує безліч моделей вантажоблокових тренажерів. У нас ви можете замовити моделі від найкращих світових виробників, про якість товарів яких навіть не доводиться говорити.