cancel

График работы:

с 10:00 до 20:00

Каталог
Що вибрати першим - Гантелі чи штанга?


Гантелі чи штанга: що купити першим?

Зважилися підтягнути своє тіло і наростити м'язову масу в домашніх умовах, але не знаєте, який купити інвентар? Тоді ми розповімо, який снаряд підібрати, щоб досягти значних результатів.

Гантели и штанга – два найдоступніші тренажери, які підходять для домашніх тренувань. Проте їхня ціна може змусити новачка зробити вибір на користь лише одного снаряда. Якому з них віддати перевагу насамперед, залежить від Ваших намічених цілей.

☛Что лучше – штанга или гантели?

Однозначна відповідь на це питання дати неможливо, оскільки обидва снаряди дадуть колосальний результат, якщо до них підійти з розумом. Не прагнете купити найдешевші моделі гантелей та штанги, краще орієнтуйтесь на середній ціновий діапазон. Дешеве спортивне обладнання, як правило, менш якісне. Щоб розібратися докладніше у цьому питанні, пропонуємо ознайомитися з перевагами та недоліками кожного інвентарю.

Гантели

Для тренувань в домашніх умовах ідеальним варіантом стануть розбірні (набірні) гантелі, тому що у них можна регулювати вагу навантаження. Для дітей та жінок підійдуть литі снаряди.

Переваги гантелей:

  • універсальність - підійдуть для тренування всіх м'язів;

  • багатофункціональність - можна виконувати безліч різних вправ, при цьому безпечніше, ніж зі штангою;

  • мобільність – можна брати із собою куди завгодно;

  • компактність - не займають багато місця вдома;

  • рівномірне тренування рук – дозволяє розвинути м'язову масу в слабшій руці, у той час як під час тренування зі штангою навантаження на себе бере сильніша рука;

  • покращення рухливості суглобів та розробка еластичності м'язів завдяки великому діапазону рухів.

Якщо Ви серйозно націлені на результат, то Вам однозначно доведеться розширювати свою колекцію снарядів. Великий вибір гантелі за доступною ціною можна знайти в інтернет-магазині «Fitnessport».

Штанга


На жаль, жінки недооцінюють цей вид спортивного снаряда, тому в тренажерних залах ми можемо спостерігати, що зі штангою займаються у більшості чоловіків. Однак саме вправи зі штангою сприяють виділенню гормону росту м'язів..

Штанга є металевим грифом, на який кріпляться млинці різної ваги. Для комфортних і різноманітних занять може знадобитися тренувальна лава.

Переваги штанги:

  • універсальність - зміцнює всі великі м'язи тіла (особлива користь буде для тих, хто часто зриває поперек);

  • адаптивність – при досягненні певного рівня витривалості можна підвищити навантаження за допомогою млинців (40, 50, 60 кг тощо);

  • розвиток потужності – одночасно задіює велику кількість м'язів, з чим не можуть впоратися гантелі;

  • симетричність навантаження – гармонійний розвиток правої та лівої частини тіла.

Єдиний недолік штанги – це обмежена кількість рухів (вгору-вниз).

Неважливо, професіонал Ви чи новачок, в інтернет-магазині «Fitnessport» для кожного знайдеться відповідна модель штанги або гантелі. Для замовлення пишіть нам на пошту або дзвоніть по телефону.